VÅRA KONTOR

SKELLEFTEÅ KONTORET

GT Center – Skellefteå
Torsgatan 101
931 36 Skellefteå
Tfn: +46(0)910 380 80
Epost: info@gtcenter.se

OM

Vår affärsidé är att erbjuda ett brett sortiment av entreprenadmaskiner och dess tillhörande tjänster som service och eftermarknad. Vår vision är att vara det rätta alternativet för kunden där personlighet och service är vårt motto.

VÄLKOMMEN KONTAKTA OSS

PERSONAL SKELLEFTEÅ

GT Center Personal Säljare Skellefteå Roger Söderlund

Roger Söderlund

Säljare/VD
roger.s@gtcenter.se
0910-380 81
070-568 3510
GT Center Personal Säljare VD Skellefteå Ulf Vidmark

Ulf Vidmark

Säljare
ulf.v@gtcenter.se
0910-380 82
070-330 5333
GT Center Personal Reservdelar Skellefteå Thomas Lindberg

Thomas Lindberg

Reservdelar
GT Center Personal siluette 2

Christer Dahl

Reservdelar
GT Center Personal Service Verkstadsansvarig Skellefteå Fredrik Söderlund

Fredrik Söderlund

Service / Produktspecialist
fredrik.s@gtcenter.se
0910-45 22 05
GT Center Personal Service Reklamationer Skellefteå Janne Nyman

Janne Nyman

Service / Reklamationer
janne.n@gtcenter.se
0910-45 22 06
GT Center Personal Serviceteniker Skellefteå Carl Bergmark

Carl Bergmark

Service / Kundmottagare
GT Center Personal siluette 2

Pontus Lundstedt

Servicemekaniker
GT Center Personal siluette 2

Isak Melin

Servicemekaniker
GT Center Personal Ekonomi Annica Söderlund Hansson

Annica Söderlund Hansson

Ekonomi

annica.s@gtcenter.se
0910-380 89
070-641 71 09

GT Center Personal siluette 1

Lena Lundqvist

Ekonomi
0910-380 89
070-641 73 37
Norrbottens inland

MALMFÄLTET

GT Center 

Tfn: 070 – 637 00 55
Epost: info@gtcenter.se

OM

Vår affärsidé är att erbjuda ett brett sortiment av entreprenadmaskiner och dess tillhörande tjänster som service och eftermarknad. Vår vision är att vara det rätta alternativet för kunden där personlighet och service är vårt motto.

VÄLKOMMEN KONTAKTA OSS

PERSONAL MALMFÄLTET

GT Center Personal Säljare Luleå Folke Nilsson

Folke Nilsson

Säljare
folke.n@gtcenter.se
0920-58 98 00
070-637 0055

LULEÅ

GT Center – Luleå

Tfn: 070 – 637 00 55
Epost: info@gtcenter.se

OM

Vår affärsidé är att erbjuda ett brett sortiment av entreprenadmaskiner och dess tillhörande tjänster som service och eftermarknad. Vår vision är att vara det rätta alternativet för kunden där personlighet och service är vårt motto.

VÄLKOMMEN KONTAKTA OSS

PERSONAL LULEÅ

GT Center Personal Säljare Luleå Folke Nilsson

Folke Nilsson

Säljare
folke.n@gtcenter.se

0920-589800

070-637 00 55

SUNDSVALL KONTORET

GT Center – Sundsvall
Murarvägen 10
853 50 Sundsvall
Tfn: 060-50 60 00
Epost: info@gtcenter.se

OM

Vår affärsidé är att erbjuda ett brett sortiment av entreprenadmaskiner och dess tillhörande tjänster som service och eftermarknad. Vår vision är att vara det rätta alternativet för kunden där personlighet och service är vårt motto.

VÄLKOMMEN KONTAKTA OSS

PERSONAL SUNDSVALL

2020 06 17 102110

Alexander Larsson

Säljare
alexander.l@gtcenter.se
060- 50 40 34
0730-54 46 14
GT Center Personal Reservdelar Sundsvall Erik Kristoffersson

Erik Kristoffersson

Reservdelar
erik.k@gtcenter.se
060 50 40 33
GT Center Personal Serviceteniker Sundsvall Jörgen Ahlmark

Jörgen Ahlmark

Servicetekniker
GT Center Personal Serviceteniker Sundsvall Hans Larsson

Hans Larsson

Servicetekniker
hans.l@gtcenter.se
060-50 40 35