VÅRA KONTOR

SKELLEFTEÅ KONTORET

GT Center – Skellefteå
Torsgatan 101
931 36 Skellefteå
Tfn: +46(0)910 380 80
Epost: info@gtcenter.se

OM

Vår affärsidé är att erbjuda ett brett sortiment av entreprenadmaskiner och dess tillhörande tjänster som service och eftermarknad. Vår vision är att vara det rätta alternativet för kunden där personlighet och service är vårt motto.

SKELLEFTEÅ

Säljare

GT Center Personal Säljare Skellefteå Roger Söderlund

Roger Söderlund

Säljare/VD
roger.s@gtcenter.se
0910-380 81
070-568 35 10
GT Center Personal Säljare VD Skellefteå Ulf Vidmark

Ulf Vidmark

Säljare
ulf.v@gtcenter.se
0910-380 82
070-330 53 33
GT Center Personal siluette 2

Mikael Rönnqvist

Säljare

mikael.r@gtcenter.se
0910-45 22 01
070-655 01 02

SKELLEFTEÅ

Reservdelar

GT Center Personal Reservdelar Skellefteå Thomas Lindberg

Thomas Lindberg

Reservdelar
GT Center Personal siluette 2

Christer Dahl

Reservdelar
SKELLEFTEÅ

Verkstad

GT Center Personal Serviceteniker Skellefteå Carl Bergmark

Carl Bergmark

Service / Kundmottagare
carl.b@gtcenter.se
0910-380 84
GT Center Personal siluette 2

Pontus Lundstedt

Servicemekaniker
GT Center Personal siluette 2

Jesper Nilsson

Servicemekaniker
GT Center Personal Service Verkstadsansvarig Skellefteå Fredrik Söderlund

Fredrik Söderlund

Service / Produktspecialist
fredrik.s@gtcenter.se
0910-45 22 05
GT Center Personal Service Reklamationer Skellefteå Janne Nyman

Janne Nyman

Service / Reklamationer
janne.n@gtcenter.se
0910-45 22 06
SKELLEFTEÅ

Ekonomi

GT Center Personal Ekonomi Annica Söderlund Hansson

Annica Söderlund Hansson

Ekonomi

annica.s@gtcenter.se
0910-380 89
070-641 71 09

GT Center Personal siluette 1

Lena Lundqvist

Ekonomi
0910-380 89
070-641 73 37

LULEÅ

GT Center – Luleå
Betongvägen 11
973 45 Luleå
Tfn: 070 – 654 04 73
Epost: info@gtcenter.se

OM

Vår affärsidé är att erbjuda ett brett sortiment av entreprenadmaskiner och dess tillhörande tjänster som service och eftermarknad. Vår vision är att vara det rätta alternativet för kunden där personlighet och service är vårt motto.

LULEÅ

Säljare

GT Center Personal siluette 2

Pär Utterström

Säljare
par.u@gtcenter.se
0920-589801
070-654 04 73

SUNDSVALL KONTORET

GT Center – Sundsvall
Murarvägen 10
853 50 Sundsvall
Tfn: 060-50 60 00
Epost: info@gtcenter.se

OM

Vår affärsidé är att erbjuda ett brett sortiment av entreprenadmaskiner och dess tillhörande tjänster som service och eftermarknad. Vår vision är att vara det rätta alternativet för kunden där personlighet och service är vårt motto.

SUNDSVALL

Säljare

Mikael 306x213 1

Mikael Marzouki

Säljare
mikael.m@gtcenter.se
060- 50 40 34
070- 637 00 55
SUNDSVALL

Reservdelar

GT Center Personal Reservdelar Sundsvall Erik Kristoffersson

Erik Kristoffersson

Reservdelar
erik.k@gtcenter.se
060 50 40 33
SUNDSVALL

Verkstad

GT Center Personal Serviceteniker Sundsvall Jörgen Ahlmark

Jörgen Ahlmark

Servicetekniker
GT Center Personal Serviceteniker Sundsvall Hans Larsson

Hans Larsson

Servicetekniker
hans.l@gtcenter.se
060-50 40 36